Hem

SFP Singelmode 1310nm 20Km

S-31DLC20D
250,00 kr
Inkl. moms
Kvantitet
I Lager : 1

Beskrivning

Mikrotik SFP Singelmode 1310nm 20Km

SFP är testade och kompatibla med RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-12G och CCR1036-12G-4S.
SFP är kompatibla med icke-MikroTik SFP-enheter också.

Produktdetaljer
Mikrotik
S-31DLC20D
Omdömen

Skriv din recension

SFP Singelmode 1310nm 20Km

SFP Singelmode 1310nm 20Km

Skriv din recension